ARBESKO AB

Org.nr: 556071-2514
+ 46 19 30 66 00
info@arbesko.se


Åpningstider Kundeservice: 
Man-Fre: 07.30-16.00


Besøksadresse:
Järsjögatan 1
SE-692 35 Kumla


Postadresse:
Arbesko AB
Box 60
SE-692 21 Kumla


Vare- og returadresse:
Logistikpartner i Ulricehamn AB
Att: Arbesko
Vistaforsvägen 3
SE-523 37 Ulricehamn

 

Salgsavd - Norge

Håvard Thrones

Key Account Manager

havard.thrones@arbesko.no +47 908 84 075

Terje Mydland

Distriktsjef

terje.mydland@arbesko.no +47 404 00 605

Jonny Trabandt

Distriktsjef

jonny.trabandt@arbesko.no +47 412 78 234

Salgsavd - Sverige

Jonny Ljungberg

Head of Sales

jonny.ljungberg@arbesko.se +46 70 637 92 64

Carina Johansson

Key Account Manager

carina.johansson@arbesko.se +46 70 602 10 11

Andreas Wilhelmsson

Sales / KAM-support

andreas.wilhelmsson@arbesko.se +46 73 091 05 73

Jonas Lundmark

Gästrikland / Hälsingland / Medelpad / Ångermanland / Jämtland / Västerbotten / Norrbotten / Lappland

jonas.lundmark@arbesko.se +46 72 556 60 40

Susanne Nilsson

Södermanland / Uppland / Närke / Västmanland / Värmland / Dalarna

susanne.nilsson@arbesko.se +46 70 857 04 52

Zoran Mencevsko

Bohuslän / Halland / Västergötland

zoran.mencevsko@arbesko.se +46 72 205 11 13

Pontus Bornhede

Ostergötland / Småland

pontus.bornhede@arbesko.se +46 70 509 15 24

Joakim Vilhelmsson

Skåne / Blekinge

joakim.vilhelmsson@arbesko.se +46 70 645 23 32
  • Språk