Kontakta oss

ARBESKO AB

Org.nr: 556071-2514
+ 46 19 30 66 00
info@arbesko.se

Öppettider Kundservice: 
Mån-Fre: 07.30-16.00


Besöksadress:
Järsjögatan 1
692 35 Kumla


Postadress:
Arbesko AB
Box 60
692 21 Kumla


Gods- och returadress:
Logistikpartner i Ulricehamn AB
Att: Arbesko
Vistaforsvägen 3
523 37 Ulricehamn

 

Säljkår - Sverige

Jonny Ljungberg

Försäljningschef

jonny.ljungberg@arbesko.se

Johannes Unsgaard

Nordic Key Account Manager

johannes.unsgaard@arbesko.se +46 76 149 71 41

Mattias Castenvik

Key Account Manager

mattias.castenvik@arbesko.se +46 70 602 10 11

Susanne Nilsson

Södermanland / Uppland / Närke / Västmanland / Värmland / Dalarna

susanne.nilsson@arbesko.se +46 70 857 04 52

Zoran Mencevski

Halland / Bohuslän / Västergötland

zoran.mencevski@arbesko.se +46 72 205 11 13

Pontus Bornhede

Östergötland / Småland

pontus.bornhede@arbesko.se +46 70 509 15 24

Joakim Vilhelmsson

Skåne / Blekinge

joakim.vilhelmsson@arbesko.se +46 70 645 23 32

Vakant

Gästrikland / Hälsingland / Medelpad / Ångermanland / Jämtland / Västerbotten / Norrbotten / Lappland

info@arbesko.se + 46 19 30 66 00

Säljkår - Norge

Terje Mydland

Säljare

terje.mydland@arbesko.no +47 404 00 605

Jonny Trabandt

Säljare

jonny.trabandt@arbesko.no +47 412 78 234
  • Språk